Anno Online opinie

Anno Online to darmowa gra przeglądarkowa, w której głównym naszym zadaniem jest zbudowanie i rozwój kolonii. Jest to gra, w której liczą się przede wszystkim ekonomia, zarządzanie i strategia. Jak to często bywa, zanim zaczniemy grać czeka na nas samouczek. Samouczek daje możliwość zapoznania się z mechaniką gry i jej możliwościami. Niesamowite wrażenie robi dodanie samouczkowego znajomego, którego kolonia rozwinęła się w tętniące życiem miasto.

Początkujący gracz, aby osiągnąć podobny efekt musi najpierw zachęcić osadników do zamieszkania w jego kolonii. Stawiamy więc domy i pomieszczenia gospodarcze, magazyny, składnice na surowce, targowisko, chatkę rybaka czy nawet… pastwisko dla kóz. Wszystko po to, aby osadnikom żyło się dobrze. Na początku nie mamy zbyt dużych zasobów. Z każdą jednak misją nasz dorobek powiększa się, a kolonia ma możliwość rozwoju. Przy misji towarzyszy nam również samouczek.

 annoonline kaiserdom Anno Online opinie

Aby zapewnić naszej społeczności rozwój, stawiamy małe targowiska. Wokół targowisk możemy stawiać budynki mieszkalne. Budynki gospodarcze, związane z tworzeniem surowców i pożywienia, powinny stworzyć logiczną sieć, oplatającą naszą osadę i sprawnie dostarczała pożądane towary. Im bardziej będziemy się rozwijać, tym ciekawsze będą problemy, które należy rozwiązać. Pojawią się nowe warstwy społeczne – naszą kolonię zamieszkiwać będą już nie pionierzy, a kupcy, mieszczanie czy bogacze. Będziemy musieli także uporać się z kwestią wiary naszych mieszkańców. A jeśli nasza osada wciąż będzie się rozrastać, możemy pozyskać i zasiedlać nowe tereny.

Anno Online to ciekawa propozycja dla lubiących gry strategiczno-ekonomiczne. Na szczególną uwagę zasługuje przyjemna dla oka grafika oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Jeśli spodobali Ci się Settlersi, Anno Online to gra, w którą musisz zagrać.


%name Anno Online opinie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*