Czy zielona kawa odchudza?

Ekstrakt z zielonej kawy jest związkiem, którego nie trzeba specjalnie anonsować. Badania nad skutecznością ekstraktu z zielonej kawy były prowadzone w wielu niezależnych ośrodkach badawczych. Uzyskane wyniki jednoznacznie potwierdzają wysoką skuteczność związku aktywnego znajdującego się w ekstrakcie z zielonej kawy, czyli kwasu chlorogenowego.

Odchudzanie z zieloną kawą

Tabletki zawierające ekstrakt z zielonej kawy obniżają ilość cukru wchłanianego w przewodzie pokarmowym, co sprawia, że organizm zaczyna wykorzystywać zasoby zgromadzone pod postacią tkanki tłuszczowej. Ekstrakt z zielonej kawy jest ponadto bogatym źródłem antyoksydantów, które chronią i oczyszczają organizm z toksycznych związków i wolnych rodników. Kwas chlorogenowy zawarty w tabletkach odchudzających zwiększa także wrażliwość komórek na insulinę, a w niektórych opracowaniach można także znaleźć informacje, że jest to związek o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybicznym. Tabletki odchudzające Zielona Kawa mogą być stosowane niezależnie, ale dopuszczalne jest także ich stosowanie jako tabletek wspomagających działanie preparatu odchudzającego CGA800.

Kuracja odchudzająca prowadzona z zastosowaniem tabletek odchudzających zawierających zieloną kawę zaliczana jest obecnie do najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod utraty wagi. Według producenta stosowanie się do zaleceń umieszczonych na opakowaniu pozwala osiągnąć minimalny spadek wagi o ok. 10% w trakcie trwania kuracji nie wspomaganej aktywnością ruchową i zmianą diety.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*