Elsworld

Weź udział w magicznej przygodzie w Krainie Elios. Spokojny i sielankowy kontynent został zamieniony przez mroczne kreatury w istne piekło. Na każdym kroku czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa. Musisz za wszelką cenę zebrać rozrzucone fragmenty kryształu El i przywrócić harmonię w krainie Elios. Podejmij wyzwanie i  przywróć spokój wirtualnej krainie.

Gra Elsworld jest utrzymana w klimacie japońskiej mangi. Do gry możesz dołączyć jako przedstawiciel jednej z pięciu ras. Decyzję podejmuj rozważnie, ponieważ każda z nich posiada inne, unikalne umiejętności, które mogą przesądzić o Twojej wygranej lub przegranej w całej rozgrywce. Na poszukiwanie kawałków rozbitego kryształu możesz udać się sam lub w zespole złożonym maksymalnie z czterech graczy.

Podczas podróży na Twojej drodze staną groźni przeciwnicy, często czyhający na Ciebie z ukrycia. Bądź ostrożny, ponieważ to w Twoich rękach leżą losy Krainy Elios. Kolorowy świat nie może rozproszyć Twojej uwagi, niebezpieczeństwo skrada się z każdej strony,  a sama gra posiada aż 30 lochów, z których wydostanie się  nie zawsze jest łatwe i przyjemne! Dołącz do gry Elsworld już dzisiaj i wyrusz na pomoc mieszkańcom Krainy Elios!

Zrzuty ekranu:

elsword gra do pobrania Elsworld

foto elsword online Elsworld

elsword Elsworld

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*