Keton Malinowy – nowe tabletki na odchudzanie

Wciąż pojawiają się nowe tabletki odchudzające czy diety, które obiecują niesamowicie szybkie odchudzanie. Suplementy diety zawierają wiele cennych substancji odżywczych i z pewnością wpływają korzystnie na zdrowie, jednak opowieści o utracie 10 kg w tydzień wydają się być mocno przekoloryzowane.  Jak dotąd nie stworzono w pełni bezpiecznych i skutecznych tabletek odchudzających o działaniu potwierdzonym w badaniach naukowych. Wciąż dieta i wysiłek fizyczny pozostają niezastąpionymi i obowiązkowymi elementami odchudzania.

Nowość w odchudzaniu – keton malinowy

W ostatnim czasie uwaga wszystkich osób, które chcą schudnąć skupiła się na innowacyjnej substancji – ketonie malinowym. Producenci suplementów zawierających ten związek chemiczny, który na co dzień można znaleźć w malinach obiecują wysokie spadki wagi w krótkim czasie bez konieczności stosowania rygorystycznych diet i ćwiczeń fizycznych. Keton malinowy nie został jeszcze w pełni przebadany pod kątem aktywności odchudzającej, jednak już od wielu lat jest stosowany jako popularny dodatek do kosmetyków.

Z drugiej strony keton malinowy może być jednym z najbardziej naturalnych wariantów utraty masy ciała, tym bardziej, że wyniki badań przeprowadzone na zwierzętach są bardzo obiecujące. Związek ten nie tylko przyczynia się do szybszego spalania tłuszczu, ale zmniejsza również prawdopodobieństwo zachorowania na raka wątroby.

Kto powinien stosować keton malinowy?

Wiele osób zamieszcza w Internecie swoje efekty odchudzania z ketonem malinowym. Są one niesamowite, biorąc pod uwagę brak udziału ćwiczeń fizycznych czy diety. Jeżeli masz mało czasu, czujesz się ciągle zabiegany, po pracy jesteś zmęczony i ciężko jest Ci znaleźć energię na ćwiczenia fizyczne to odchudzanie z ketonem malinowym może być najwłaściwszą metodą odchudzania dla Ciebie. Suplementy z ketonem malinowym zawierają dodatkowo wiele substancji naturalnych, które również przyczyniają się do przyspieszenia metabolizmu. Optymalną dawką początkową zalecaną przez dietetyków jest 100 mg ketonu malinowego. Tabletkę należy przyjmować doustnie, najlepiej około 30 minut przed każdym posiłkiem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*