Moja ocena gry Rail Nation

Rail Nation to wyjątkowo udana gra nie tylko dla miłośników kolei i pociągów. To gra z elementami rywalizacji, w której przydadzą się nam strategia, planowanie i zarządzanie. I nie będziemy się ograniczać jedynie do pociągów – gra jest dużo bardziej rozbudowana. Jeśli ktoś kiedyś podczas jazdy PKP pomyślał choć raz „ja bym to wszystko inaczej zorganizował”, właśnie zyskał możliwość zrealizowania swoich pomysłów w wirtualnej rzeczywistości.

Ideą gry jest zbudowanie swojego imperium, nie ograniczając się jedynie do zabaw pociągami. Gra daje możliwość zbudowania wielkiego przedsiębiorstwa transportowego, rozbudowania dworca kolejowego o takie przybytki jak hotele, restauracje, centra handlowe, banki, loterię czy lokomotywownię. Rozwijanie dworca powoduje, że zyskujemy punkty doświadczenia i prestiżu, dzięki którym awansujemy w rankingu. Jak zwykle przed rozpoczęciem gry zapoznajemy się z podstawowymi działaniami w grze za pomocą samouczka. Zaczynamy grę mając jedną lokomotywę i dwa wagony, a z biegiem czasu nasz tabor rozrasta się. W dodatku każdą z sześciu dostępnych lokomotyw możemy ulepszać.

Naszym celem jest stworzenie przejrzystego i wydajnego systemu transportowego. Stopniowo nasza sieć będzie się rozrastać, łącząc ze sobą kolejne miejscowości. Głównym źródłem pieniędzy jest przewóz towarów pomiędzy miejscowościami. Z kolei pieniądze dają możliwość rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Gra oferuje dużą dowolność kształtowania drogi rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

Gra Rail Nation to dopracowana pod względem graficznym strategia, przeznaczona nie tylko dla miłośników kolei. W zasadzie każdy gracz lubiący strategie ekonomiczne znajdzie w grze coś dla siebie. Wygodny interfejs i szerokie możliwości kontaktowania się z innymi graczami i rywalizowania z nimi tylko dopełniają obraz dopracowanej, przyjemnej gry online.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*