Sildenafil Medana i Teva

Sildenafil to lek generyczny Viagry produkowany przez takie firmy farmaceutyczne jak: Medana, Sandoz, Teva czy Actavis. Wszystkie te leki, jednak działają tak samo, ponieważ zawierają ten sam składnik aktywny – ester sildenafilu. Wskazaniem do przyjmowanie Sildenafilu są zaburzenia erekcji będące pierwszymi objawami impotencji. Zaledwie jedna tabletka przyjmowana 30 minut przed stosunkiem przywraca pełnię sił seksualnych i pozwala odbudować utracone poczucie męskości.

Skuteczność cytrynianu sildenafilu w leczeniu zaburzeń potencji została potwierdzona przez kilkadziesiąt milionów mężczyzn na całym świecie. Wszystkie leki generyczne są produkowane w trzech wariantach: 25, 50 lub 100 mg cytrynianu sildenafilu, co ułatwia dopasowanie dawki do potrzeb pacjenta.

Jak działa Sildenafil?

Działanie Sildenafilu jest oparte na hamowaniu aktywności enzymów rozkładających cykliczną guanozynę, która odpowiada za pojawianie się wzwodu. Dodatkowo cytrynian sildenafilu wykazuje działanie rozkurczające na mięśnie gładkie prącia oraz ciała jamiste, dzięki czemu w trakcie podniecenia seksualnego zwiększa się objętość krwi dopływająca do penisa, co również podnosi jakość uzyskanej erekcji.  Efekty działania Sildenafilu czy Viagry i Kamagry pojawia się po 30 minutach od przyjęcia, a  utrzymuje się nawet do 5 godzin.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Sildenafilu?

Niestety nie każdy mężczyzna, u którego stwierdzono impotencję może zażywać tabletki na potencję. Specjaliście wyodrębnili grupę przypadłości zdrowotnych, które dyskwalifikują chorych do stosowania tabletek na potencję:

  • Wiek powyżej 50 lat
  • Nadwrażliwość na cytrynian sildenafilu
  • Nadciśnienie tętnicze
  • Przebycie w przeszłości udaru lub zawału serca

Jak dawkować Sildenafil?

Lek występuje w trzech dawkach, które ułatwiają aplikowanie odpowiedniej dawki. Najczęściej zaleca się rozpoczynanie leczenia zaburzeń erekcji od najniższej ilości cytrynianu sildenafilu, czyli 25 mg. Jeżeli objawy impotencji są silne, wówczas zwiększa się stosowaną dawkę. Nie wolno przekraczać 100 mg na dobę.

Gdzie mogę kupić Sildenafil lub Kamagrę?

Tabletki na potencję są dostępne tylko na receptę, jednak większość pacjentów krępuje się wizyty u lekarza. Dlatego stworzono kliniki internetowe, które umożliwiają dyskretną konsultację medyczną z lekarzem i uzyskanie niezbędnej recepty.

O Marzena Wielgus 1 artykuł
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*