Tabletki Forskolin, czyli Forskolina z pokrzywy

Wśród suplementów na odchudzanie pojawiła się kolejna naturalna substancja wspomagająca spalanie tkanki tłuszczowej. Tym razem mowa o Forskolinie, czyli głównym składniku ekstraktu z korzenia pokrzywy indyjskiej Coleus Forskohlii. Warto zaznaczyć, że nie jest ona rekomendowana tylko dla osób odchudzających, ale także dla tych, którzy chcą przyspieszyć budowanie tkanki mięśniowej.

Godnym polecenia jest preparat Forskolin, który zawiera skoncentrowaną dawkę wyżej wspomnianego wyciągu naturalnego (aż 400 mg Forskoliny w pojedynczej tabletce). Jego działanie opiera się przetwarzaniu tkanki tłuszczowej w energię, która jest następnie wykorzystywana do budowania nowej tkanki mięśniowej.  Oprócz stymulowania spalania lipidów, Forskolin zapobiega również ponownej aglomeracji adipocytów, czyli komórek tłuszczowych, dlatego jego działanie jest długofalowe.

Wyciąg z pokrzywy indyjskiej znacząco wpływa również na pracę układu krwionośnego. Stymuluje mikrokrążenie krwi, dlatego efektem działania tabletek Forskolin jest również zredukowanie widocznego cellulitu.

Opinie o suplemencie Forskolin

Osoby stosujące tabletki Forskolin zgłaszają zadowalające efekty już po miesiącu stosowania. Średni spadek wagi w tym czasie sięga nawet 8 kg. Osoby odchudzające się podkreślają, że cenią sobie naturalność produktu i brak działań niepożądanych. Nie występuje u nich specyficzne dla odchudzania osłabienie i spadek sił witalnych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*